• Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Ужгородский городской объедененный учебно-спортивный центр
  вулиця Собранецкая, тел. 0(312)64-22-9... показати
  вулиця Собранецкая, 147, тел. 0(312)64-22-92 детальніше
  Автошколи Ужгородский городской объедененный учебно-спортивный центр знаходиться у Ужгороді, вулиця Собранецкая. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 17:00.
 • Автошкола Шафран
  вулиця Мукачівська, тел. 0(312)67-36-7... показати
  вулиця Мукачівська, 70, тел. 0(312)67-36-70 детальніше
  Автошколи Автошкола Шафран знаходиться у Ужгороді, вулиця Мукачівська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 18:00.
 • Ужгородская Автомобильная школа ТСОУ
  вулиця Собранецкая, тел. 0(312)64-20-9... показати
  вулиця Собранецкая, собранецька, тел. 0(312)64-20-92 детальніше
  Автошколи Ужгородская Автомобильная школа ТСОУ знаходиться у Ужгороді, вулиця Собранецкая. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.

коротко про автошколи у Ужгороді

На цій сторінці зібрані автошколи, розташовані у Ужгороді. Locator.ua відомо про три автошколи поряд з цим місцем серед яких Ужгородский городской объедененный учебно-спортивный центр, Автошкола Шафран, Ужгородская Автомобильная школа ТСОУ , які розташовані на вул. Собранецкая, вул. Мукачівська. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці автошколи.

 • Скільки Автошколи у Ужгороді?

  За даним Locator.ua у Ужгороді ведуть діяльність 3 Автошколи.

 • Де знаходиться найближчі від мене Автошколи у Ужгороді?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Автошколи, перейдіть на сторінку Автошколи у Ужгороді і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Автошколи у Ужгороді?

  Ціни на послуги Автошколи залежать від конкретної послуги і Автошколи. Locator.ua дає можливість всім Автошколи вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці Автошколи.

 • Послугами яких Автошколи у Ужгороді краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Автошколи, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Ужгородский городской объедененный учебно-спортивный центр, Автошкола Шафран, Ужгородская Автомобильная школа ТСОУ.

 • Як зв'язатись з цими Автошколи?

  Контакти для зв'язку з цими Автошколи ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Автошколи у Ужгороді