• Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Отельно-ресторанный комплекс Киликия
  Ужгород, вулиця Оноковская, тел. 0(50)701-00-8... показати
  Ужгород, вулиця Оноковская, ужгород, тел. 0(50)701-00-88 детальніше
  Банкетні зали Отельно-ресторанный комплекс Киликия знаходиться у Ужгороді, вулиця Оноковская. Сьогодні ця організація працює цілодобово.
 • Отельно-ресторанный комплекс Киликия
  вулиця Оноковская, тел. 0(50)701-00-8... показати
  вулиця Оноковская, ужгород, тел. 0(50)701-00-88 детальніше
  Банкетні зали Отельно-ресторанный комплекс Киликия знаходиться у Ужгороді, вулиця Оноковская. Сьогодні ця організація працює цілодобово.

коротко про банкетні зали у Ужгороді

На цій сторінці зібрані банкетні зали, розташовані у Ужгороді. Locator.ua відомо про дві банкетні зали поряд з цим місцем серед яких Отельно-ресторанный комплекс Киликия, Отельно-ресторанный комплекс Киликия , які розташовані на вул. Оноковская. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці банкетні зали.

 • Скільки Банкетні зали у Ужгороді?

  За даним Locator.ua у Ужгороді ведуть діяльність 2 Банкетні зали.

 • Де знаходиться найближчі від мене Банкетні зали у Ужгороді?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Банкетні зали, перейдіть на сторінку Банкетні зали у Ужгороді і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Банкетні зали у Ужгороді?

  Ціни на послуги Банкетні зали залежать від конкретної послуги і Банкетні зали. Locator.ua дає можливість всім Банкетні зали вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці Банкетні зали.

 • Послугами яких Банкетні зали у Ужгороді краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Банкетні зали, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Отельно-ресторанный комплекс Киликия, Отельно-ресторанный комплекс Киликия.

 • Як зв'язатись з цими Банкетні зали?

  Контакти для зв'язку з цими Банкетні зали ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Банкетні зали у Ужгороді

Більше популярних послуг у рубриці:

хімчистка, Безкоштовний Wi-Fi, дизайн-готель, плавальний басейн, бізнес-готель, Вірменська кухня, проживання, Українська кухня, російська баня, російська кухня, Європейська кухня