Locator Ужгород Дитячі поліклінікиДитячі поліклініки Ужгород

Дитячі поліклініки у Ужгороді

1
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Ужгородская детская поликлиника
  Ужгород, вулиця Владимира Гошовского, тел. 0(312)63-71-5... показати
  Ужгород, вулиця Владимира Гошовского, 2, тел. 0(312)63-71-51 детальніше
  Дитячі поліклініки Ужгородская детская поликлиника знаходиться у Ужгороді, вулиця Владимира Гошовского. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 19:00.

коротко про дитячі поліклініки у Ужгороді

На цій сторінці зібрані дитячі поліклініки, розташовані у Ужгороді. Locator.ua відомо про одна дитячі поліклініки поряд з цим місцем серед яких Ужгородская детская поликлиника , який розташований на вул. Владимира Гошовского. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці дитячі поліклініки.

 • Скільки Дитячі поліклініки у Ужгороді?

  За даним Locator.ua у Ужгороді ведуть діяльність 1 Дитячі поліклініки.

 • Де знаходиться найближчі від мене Дитячі поліклініки у Ужгороді?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Дитячі поліклініки, перейдіть на сторінку Дитячі поліклініки у Ужгороді і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Дитячі поліклініки у Ужгороді?

  Ціни на послуги Дитячі поліклініки залежать від конкретної послуги і Дитячі поліклініки. Locator.ua дає можливість всім Дитячі поліклініки вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці Дитячі поліклініки.

 • Послугами яких Дитячі поліклініки у Ужгороді краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Дитячі поліклініки, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Ужгородская детская поликлиника.

 • Як зв'язатись з цими Дитячі поліклініки?

  Контакти для зв'язку з цими Дитячі поліклініки ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Дитячі поліклініки у Ужгороді