• Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Ланч Кальян-бар
  вулиця Льва Толстого, тел. 0(66)778-46-8... показати
  вулиця Льва Толстого, 8а, тел. 0(66)778-46-86 детальніше
  Кальян-бари Ланч Кальян-бар знаходиться у Ужгороді, вулиця Льва Толстого. Сьогодні ця організація працює за графіком з 12:00 до 02:00.
 • Лаунж-бар Толстой
  Ужгород, вулиця Льва Толстого, тел. 0(99)601-05-5... показати
  Ужгород, вулиця Льва Толстого, 46, тел. 0(99)601-05-55 детальніше
  Кальян-бари Лаунж-бар Толстой знаходиться у Ужгороді, вулиця Льва Толстого. Сьогодні ця організація працює за графіком з 11:00 до 00:00.

коротко про кальян-бари у Ужгороді

На цій сторінці зібрані кальян-бари, розташовані у Ужгороді. Locator.ua відомо про дві кальян-бари поряд з цим місцем серед яких Ланч Кальян-бар, Лаунж-бар Толстой , які розташовані на вул. Льва Толстого. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці кальян-бари.

 • Скільки Кальян-бари у Ужгороді?

  За даним Locator.ua у Ужгороді ведуть діяльність 2 Кальян-бари.

 • Де знаходиться найближчі від мене Кальян-бари у Ужгороді?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Кальян-бари, перейдіть на сторінку Кальян-бари у Ужгороді і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Кальян-бари у Ужгороді?

  Ціни на послуги Кальян-бари залежать від конкретної послуги і Кальян-бари. Locator.ua дає можливість всім Кальян-бари вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці Кальян-бари.

 • Послугами яких Кальян-бари у Ужгороді краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Кальян-бари, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Ланч Кальян-бар, Лаунж-бар Толстой.

 • Як зв'язатись з цими Кальян-бари?

  Контакти для зв'язку з цими Кальян-бари ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Кальян-бари у Ужгороді