Магазини медичних товарів у Ужгороді

1
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Закарпатская фирма Медтехника
  Ужгород, вулиця Корятовича, тел. 0(31)991-09-1... показати
  Ужгород, вулиця Корятовича, 14, тел. 0(31)991-09-11 детальніше
  Магазини медичних товарів Закарпатская фирма Медтехника знаходиться у Ужгороді, вулиця Корятовича. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.

коротко про магазини медичних товарів у Ужгороді

На цій сторінці зібрані магазини медичних товарів, розташовані у Ужгороді. Locator.ua відомо про одна магазини медичних товарів поряд з цим місцем серед яких Закарпатская фирма Медтехника , який розташований на вул. Корятовича. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці магазини медичних товарів.

 • Скільки Магазини медичних товарів у Ужгороді?

  За даним Locator.ua у Ужгороді ведуть діяльність 1 Магазини медичних товарів.

 • Де знаходиться найближчі від мене Магазини медичних товарів у Ужгороді?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Магазини медичних товарів, перейдіть на сторінку Магазини медичних товарів у Ужгороді і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Магазини медичних товарів у Ужгороді?

  Ціни на послуги Магазини медичних товарів залежать від конкретної послуги і Магазини медичних товарів. Locator.ua дає можливість всім Магазини медичних товарів вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці Магазини медичних товарів.

 • Послугами яких Магазини медичних товарів у Ужгороді краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Магазини медичних товарів, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Закарпатская фирма Медтехника.

 • Як зв'язатись з цими Магазини медичних товарів?

  Контакти для зв'язку з цими Магазини медичних товарів ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Магазини медичних товарів у Ужгороді