• Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Салон красоты Perfect
  Ужгород, вулиця Вакарова, тел. 0(50)656-02-0... показати
  Ужгород, вулиця Вакарова, 3, тел. 0(50)656-02-08 детальніше
  Масажні салони Салон красоты Perfect знаходиться у Ужгороді, вулиця Вакарова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 20:00.
 • Фитнес клуб Alex Pro
  площа Шандора Петефі, тел. 0(66)646-47-7... показати
  площа Шандора Петефі, улица, тел. 0(66)646-47-77 детальніше
  Масажні салони Фитнес клуб Alex Pro знаходиться у Ужгороді, площа Шандора Петефі. Сьогодні ця організація працює за графіком з 07:00 до 22:00.

коротко про масажні салони у Ужгороді

На цій сторінці зібрані масажні салони, розташовані у Ужгороді. Locator.ua відомо про дві масажні салони поряд з цим місцем серед яких Салон красоты Perfect, Фитнес клуб Alex Pro , які розташовані на вул. Вакарова, пл. Шандора Петефі. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці масажні салони.

 • Скільки Масажні салони у Ужгороді?

  За даним Locator.ua у Ужгороді ведуть діяльність 2 Масажні салони.

 • Де знаходиться найближчі від мене Масажні салони у Ужгороді?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Масажні салони, перейдіть на сторінку Масажні салони у Ужгороді і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Масажні салони у Ужгороді?

  Ціни на послуги Масажні салони залежать від конкретної послуги і Масажні салони. Locator.ua дає можливість всім Масажні салони вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці Масажні салони.

 • Послугами яких Масажні салони у Ужгороді краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Масажні салони, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Салон красоты Perfect, Фитнес клуб Alex Pro.

 • Як зв'язатись з цими Масажні салони?

  Контакти для зв'язку з цими Масажні салони ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Масажні салони у Ужгороді

Більше популярних послуг у рубриці:

пілінг, татуаж, нарощування вій, педикюр, манікюр, корекція фігури, епіляція, дитячі заняття, очищення шкіри