Музична школа у Ужгороді

2
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Ужгородская музыкальная детская школа № 1 им. Чайковского
  вулиця Волошина, тел. 0(312)61-34-7... показати
  вулиця Волошина, вулиця, тел. 0(312)61-34-71 детальніше
  Музична школа Ужгородская музыкальная детская школа № 1 им. Чайковского знаходиться у Ужгороді, вулиця Волошина. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 17:00.
 • Ужгородское государственное музыкальное училище имени Д. Е. Задора
  вулиця Волошина, тел. 0(3122)3-42-0... показати
  вулиця Волошина, 13, тел. 0(3122)3-42-09 детальніше
  Музична школа Ужгородское государственное музыкальное училище имени Д. Е. Задора знаходиться у Ужгороді, вулиця Волошина. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:10 до 20:05.

коротко про музична школа у Ужгороді

На цій сторінці зібрані музична школа, розташовані у Ужгороді. Locator.ua відомо про дві музична школа поряд з цим місцем серед яких Ужгородская музыкальная детская школа № 1 им. Чайковского, Ужгородское государственное музыкальное училище имени Д. Е. Задора , які розташовані на вул. Волошина. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці музична школа.

 • Скільки Музична школа у Ужгороді?

  За даним Locator.ua у Ужгороді ведуть діяльність 2 Музична школа.

 • Які Музична школа найкращі у Ужгороді?

 • Де знаходиться найближчі від мене Музична школа у Ужгороді?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Музична школа, перейдіть на сторінку Музична школа у Ужгороді і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Музична школа у Ужгороді?

  Ціни на послуги Музична школа залежать від конкретної послуги і Музична школа. Locator.ua дає можливість всім Музична школа вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці Музична школа.

 • Послугами яких Музична школа у Ужгороді краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Музична школа, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Ужгородская музыкальная детская школа № 1 им. Чайковского, Ужгородское государственное музыкальное училище имени Д. Е. Задора.

 • Як зв'язатись з цими Музична школа?

  Контакти для зв'язку з цими Музична школа ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Музична школа у Ужгороді