Locator Ужгород Сервісний центр Ремонт побутової технікиРемонт побутової техніки Ужгород

Ремонт побутової техніки у Ужгороді

4
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Компания Ремпобуттехника
  вулиця Руська, тел. 0(3122)3-45-3... показати
  вулиця Руська, 5, тел. 0(3122)3-45-34 детальніше
  Ремонт побутової техніки Компания Ремпобуттехника знаходиться у Ужгороді, вулиця Руська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 13:00.
 • Миллениум
  Ужгород, вулиця Гагаріна, тел. 0(312)66-12-9... показати
  Ужгород, вулиця Гагаріна, 101, тел. 0(312)66-12-97 детальніше
  Ремонт побутової техніки Миллениум знаходиться у Ужгороді, вулиця Гагаріна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 18:00.
 • Ремонт техники Профи Сервис
  Ужгород, площа Шандора Петефі, тел. 0(3122)3-44-6... показати
  Ужгород, площа Шандора Петефі, площадь, тел. 0(3122)3-44-63 детальніше
  Ремонт побутової техніки Ремонт техники Профи Сервис знаходиться у Ужгороді, площа Шандора Петефі. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 17:00.
 • Закарпатполитех
  вулиця Українська, тел.
  вулиця Українська, 16, тел. детальніше
  Ремонт побутової техніки Закарпатполитех знаходиться у Ужгороді, вулиця Українська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.

коротко про ремонт побутової техніки у Ужгороді

На цій сторінці зібрані ремонт побутової техніки, розташовані у Ужгороді. Locator.ua відомо про чотири ремонт побутової техніки поряд з цим місцем серед яких Компания Ремпобуттехника, Миллениум, Ремонт техники Профи Сервис та інші , які розташовані на вул. Руська, вул. Гагаріна, пл. Шандора Петефі і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці ремонт побутової техніки.

 • Скільки Ремонт побутової техніки у Ужгороді?

  За даним Locator.ua у Ужгороді ведуть діяльність 4 Ремонт побутової техніки.

 • Де знаходиться найближчі від мене Ремонт побутової техніки у Ужгороді?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Ремонт побутової техніки, перейдіть на сторінку Ремонт побутової техніки у Ужгороді і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Ремонт побутової техніки у Ужгороді?

  Ціни на послуги Ремонт побутової техніки залежать від конкретної послуги і Ремонт побутової техніки. Locator.ua дає можливість всім Ремонт побутової техніки вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці Ремонт побутової техніки.

 • Послугами яких Ремонт побутової техніки у Ужгороді краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Ремонт побутової техніки, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Компания Ремпобуттехника, Миллениум, Ремонт техники Профи Сервис.

 • Як зв'язатись з цими Ремонт побутової техніки?

  Контакти для зв'язку з цими Ремонт побутової техніки ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Ремонт побутової техніки у Ужгороді