Locator Ужгород Центр розвитку дитиниЦентр розвитку дитини Ужгород

Центр розвитку дитини у Ужгороді

5
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Школа усного рахунку Соробан
  вулиця Швабська, тел. 0 (50) 869-01... показати
  вулиця Швабська, швабская, тел. 0(50)869-01-51 детальніше
  Центр розвитку дитини Школа усного рахунку Соробан знаходиться у Ужгороді, вулиця Швабська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 20:00.
 • Детский центр развития Smartum
  Ужгород, вулиця Льва Толстого, тел. 0 (66) 380-52... показати
  Ужгород, вулиця Льва Толстого, 10, тел. 0(66)380-52-19 детальніше
  Центр розвитку дитини Детский центр развития Smartum знаходиться у Ужгороді, вулиця Льва Толстого. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 18:00.
 • Центр развития детей Ясям
  площа Шандора Петефі, тел. 0 (95) 817-35... показати
  площа Шандора Петефі, 28, тел. 0(95)817-35-81 детальніше
  Центр розвитку дитини Центр развития детей Ясям знаходиться у Ужгороді, площа Шандора Петефі. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 19:00.
 • Академія розвитку інтелекту SmartUm
  Ужгород, вулиця Льва Толстого, тел. 0 (66) 380-52... показати
  Ужгород, вулиця Льва Толстого, 10, тел. 0(66)380-52-19 детальніше
  Центр розвитку дитини Академія розвитку інтелекту SmartUm знаходиться у Ужгороді, вулиця Льва Толстого. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 21:00.
 • Центр развития детей Улей
  площа Гренджи-Донского, тел. 0 (66) 748-11... показати
  площа Гренджи-Донского, 57, тел. 0(66)748-11-48 детальніше
  Центр розвитку дитини Центр развития детей Улей знаходиться у Ужгороді, площа Гренджи-Донского. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 19:00.

коротко про центр розвитку дитини у Ужгороді

На цій сторінці зібрані центр розвитку дитини, розташовані у Ужгороді. Locator.ua відомо про п'ять центр розвитку дитини поряд з цим місцем серед яких Школа усного рахунку Соробан, Детский центр развития Smartum, Центр развития детей Ясям та інші , які розташовані на вул. Швабська, вул. Льва Толстого, пл. Шандора Петефі і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці центр розвитку дитини.

 • Скільки Центр розвитку дитини у Ужгороді?

  За даним Locator.ua у Ужгороді ведуть діяльність 5 Центр розвитку дитини.

 • Які Центр розвитку дитини найкращі у Ужгороді?

  Locator радить відвідати насступні Центр розвитку дитини у Ужгороді: Школа усного рахунку Соробан, Детский центр развития Smartum, Центр развития детей Ясям.

 • Де знаходиться найближчі від мене Центр розвитку дитини у Ужгороді?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Центр розвитку дитини, перейдіть на сторінку Центр розвитку дитини у Ужгороді і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Центр розвитку дитини у Ужгороді?

  Ціни на послуги Центр розвитку дитини залежать від конкретної послуги і Центр розвитку дитини. Locator.ua дає можливість всім Центр розвитку дитини вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Центр розвитку дитини.

 • Послугами яких Центр розвитку дитини у Ужгороді краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Центр розвитку дитини, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Школа усного рахунку Соробан, Детский центр развития Smartum, Центр развития детей Ясям.

 • Як зв'язатись з цими Центр розвитку дитини?

  Контакти для зв'язку з цими Центр розвитку дитини ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Центр розвитку дитини у Ужгороді